Infected Shelter İndir


BilgiEnfekte Barınma Nedir?
Enfekte Shelter kıyamet sonrası bir kavgacı-son derece şiddetli bir haydut-lite. Tek oyunculu ve dört oyuncuya kadar kooperatif.

Her çalışma, rastgele oluşturulmuş içerik nedeniyle farklıdır. Oyuncular, 170'den fazla farklı kalıcı geliştirme planını yağmalayabilir ve bu, Enfekte Sığınağın geri kazanılabilirliğinin anahtarıdır. Tek bir oyunda kendinizi daha güçlü hale getirmek için sadece yağma toplamak yerine, sonraki oyunda oyunu nasıl oynayacağınızı değiştiren yeni silahlar, kıyafetler, yetenekler, emanetler ve RPG benzeri karakter geliştirmeleri açarsınız.

Oyun ve Hikaye

Kıyamet sonrası dünyada hayatta kalan bir grubun üyesi olarak oynuyorsun. Kader bir sabah, sığınağın yağmalandığını ve halkınızın bilinmeyen nedenlerle kaçırıldığını bulmak için uyanırsınız. Barınağınızı terk ederek, sert bir şekilde enfekte olmuş topraklara girersiniz ve adam kaçıranları ve olayların arkasındaki gerçeği aramaya başlarsınız. Yolunuz sizi, farklı düşman fraksiyonları tarafından kontrol edilen rastgele oluşturulmuş kıyamet sonrası bölgelerde, vahşice liderlerin ve hastalıklı yaratıkların işgal ettiği barınaklarla yönetir.


Gameplay


System Gereksinimleri


Minimum:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7+
Processor: Intel Core i3
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia 450 GTS / Radeon HD 5750
DirectX: Version 9.0c
Storage: 600 MB available space

Önerilen:

Requires a 64-bit processor and operating system


Download:

Link 1

Link 2

Link 3


0/Post a Comment/Comments

Daha yeni Daha eski