Arise A Simple Story

 
Anıların canlandığı ve zamanın iradenize eğildiği iki kişinin acı tatlı yaşamlarında duygusal bir yolculuğa çıkın. Kendinizi mutluluk anlarında kaybedin ve hayatınızın hikayesini yeniden yaşarken her zorluğun üstesinden gelin. Bir sevinç ve keder hikayesi. Basit bir hikaye.

SEVGİNİZİN VE ZARARINIZIN MACERASI
Sevgi ve kayıp duygularıyla dolu anıların değişen manzaraları ile bir maceraya çıkın. Bu rollercoaster sürüşünün her anı yeni bir meydan okuma ve hayatınızı farklı bir ışıkta görme şansı.

İLHAM ALAN ARTSTYLE
Piccolo Studio'dan yetenekli sanatçılar tarafından hayata geçirilen hatıraların ve duyguların harika dünyasına girin. Oyunun ruhsal müziği ve güzel sanat yönetmenliği sayesinde kişisel, günlük mücadelelerinizde yürekten büyüyü keşfedin.

ZAMAN ÜSTÜNDE MASTERY Zaman
akışını kontrol edin ve çevrenizi saniye değişiminden tüm mevsimlere kaydırın. Anılarınızı yeniden yaşamak ve yolculuğunuzdaki her engelin üstesinden gelmek için hızlı ileri, geri hareket edin veya zamanı duraklatın.

BİRLİKTE ÇALIŞMA
Zamanı kontrol etmenize ve birlikte yolculuğun tadını çıkarmanıza yardımcı olmak için ikinci bir oyuncu davet edin. Arise'nin toplanması kolay doğası herkesi meşgul eder ve duygusal hikayeyi sonuna kadar deneyimlemelerini sağlar.
  
Minimum:
 İşletim Sistemi: Win 7 64
İşlemci: Intel Core i3-560 3.3GHz / AMD Phenom II X4 805
Ekran Kartı: AMD Radeon R7 360X veya NVIDIA GeForce GTX 750 Ti
Sistem Belleği: 4 GB RAM
Depolama: 40 GB Sabit sürücü alanı
 DirectX 11 Uyumlu Grafik Kartı

 

Link 1

Alternatif

Torrent İndir


0/Post a Comment/Comments

Daha yeni Daha eski