Call of Duty 4 Modern Warfare PC İndirOyun Hakkında

Call of Duty 4: Modern Savaş, Infinity Ward, Aspyr (Mac) tarafından geliştirilmiştir ve Activision, Aspyr (Mac) tarafından yayınlanmaktadır. 12 Kasım 2007'de serbest bırakıldı.
Call of Duty® serisinin yaratıcısı Infinity Ward'daki ödüllü ekibinin yeni aksiyon-gerilim filmi şimdiye kadarki en yoğun ve sinematik aksiyon deneyimini sunuyor. Call of Duty 4: Modern Warfare, günümüzde gelişmiş ve güçlü bir ateş gücüne sahip olan oyuncuları silahlandırıyor ve dünyayı tehdit eden haydut bir düşman grubunu ele geçirmek için onları dünyadaki en hain noktalara taşıyor.
Hem ABD Denizcisi hem de İngiliz S.A.S. katlanmış ve dönüşlerle dolu bir açılma hikayesi ile savaşan askerler, oyuncular hız, doğruluk ve iletişimin zafer için gerekli olduğu bir savaş alanında sofistike teknoloji, üstün ateş gücü ve koordine kara ve hava saldırıları kullanıyorlar. Destan başlığı ayrıca, çevrimiçi hayranlara yepyeni bir ısrar, bağımlılık ve özelleştirilebilir oyun topluluğu sağlayan çok oyunculu bir eylem derinliği de sunar.
Ekran Görüntüleri


Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows® XP/Vista
DirectX Version:Microsoft DirectX 9.0c (
İşlemci:Intel® Pentium® 4 2.4 Ghz / AMD(R) 64 (TM) 2800+ / Intel® and AMD® 1.8 Ghz Dual Core
Ram:512MB RAM (Windows® XP), 768MB RAM (Vista®)
Ekran Kartı:NVIDIA Geforce 6600 or better or ATI Radeon® 9800Pro or better
Hdd: 8 GB0/Post a Comment/Comments

Daha yeni Daha eski