Sniper Ghost Warrior Contracts Torrent İndir

Oyun Hakkında

Sabit bir ücreti olan ve net bir hedefe odaklı -ve bu arada ikincil hedefleri de tamamlayarak bonus ödemeler alabileceğin- kişiye özel kontratları tamamla. Geniş bir yelpazedeki hedefleri yok etmek üzere yüzlerce farklı yol sunan Kontratlar ile, hassas ve stratejik bir keskin nişancı oyunu en mükemmel haliyle seni bekliyor.

Kontratla çalışan profesyonel bir suikastçi olarak oyna. Planlarını suya düşürmek için pusuda bekleyen rakip suikastçılara da dikkat et.
Açık uçlu kontratlar, kelle başı ödüller ve yan görevler ile tekrar tekrar oynama olanağı sunan oyunda hedeflerini ortadan kaldır ve kazanacağın ücret ile yükseltmeler al.
Dinamik Nişangah Sistemi sayesinde muazzam gerçekçilikte ve gerilim yüklü bir keskin nişancı deneyimi yaşa
Taktik işaretleme sistemi ile eceli gelen hedefi işaretleyip tespit et.
Çevresel tarama ve hedefin zayıf noktalarını gösterme özelliğine sahip geliştirilebilir Artırılmış Gerçeklik Maskesi.
Dronelar, uzaktan kumandalı nişancı taretleri ve zehirli gazlar gibi pek çok yeni araç gereç sunan geniş bir ekipman envanteri ile oyna.
Hayalet yeteneklerini kullanıp hedeflerini sessizce öldürerek stratejik oyun becerilerini göster ve karşılığını da al.
Sibirya'nın sert ve acımasız şartlarında, karla kaplı dağlarda, balta girmemiş ormanlarda, dağların içine kurulu gizli üslerde hayatta kalmak için mücadele et.

Gameplay

 


Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirirİşletim Sistemi: Windows 7İşlemci: Intel Core i5 4460 / AMD FX 6350Bellek: 8 GB RAMEkran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD Radeon HD 7870 (2GB VRAM)DirectX: Sürüm 10Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirirİşletim Sistemi: Windows 8.1 / 10İşlemci: Intel Core i5 4690k / AMD Ryzen 5 1600XBellek: 16 GB RAMEkran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 or AMD Radeon RX 580x (4GB VRAM)DirectX: Sürüm 11Depolama: 20 GB kullanılabilir alan


0/Post a Comment/Comments

Daha yeni Daha eski