Call of Duty Modern Warfare Remastered PC İndir

Ücretsiz indir Call of Duty: Modern Warfare Remastered PC Game - Tarihin en eleştirmenlerce beğenilen oyunlarından biri olan Call of Duty: Modern Warfare geri döndü, gelişmiş dokular, fiziksel tabanlı renderleme, yüksek dinamik içeren gerçek yüksek çözünürlükte yeniden düzenlendi aydınlatma aralığı ve çok daha fazlası. Ödüllü Call of Duty Infinity Ward tarafından geliştirildi…

Tarihin en çok beğenilen oyunlarından biri olan Call of Duty: Modern Warfare geri döndü, gerçek yüksek çözünürlükte yeniden düzenlendi, gelişmiş dokular, fiziksel tabanlı renderleme, yüksek dinamik aralık aydınlatması ve çok daha fazlası. Infinity Ward tarafından geliştirilen, ödüllü Call of Duty® 4: Modern Warfare®, tüm zamanların en etkili video oyunlarından biri olarak evrensel övgü alırken, yoğun, sinematik aksiyon için serbest bırakıldığında yeni bir standart oluşturdu. Sayısız Yılın Oyunu ödülünü kazanan Call of Duty 4: Modern Warfare, birinci şahıs atıcılar için çıtayı oluşturan anında klasik ve küresel bir fenomen haline geldi ve şimdi yeni nesil hayranlar için geri dönüyor. hayranların favori misyonları “All Ghillied Up”, “Mile High Club, ”Ve“ Mürettebat Harcamaları ”. Unutulmaz karakterler Sgt. John “Soap” MacTavish, Yüzbaşı John Price ve daha fazlası, Doğu Avrupa'dan ve kırsal Rusya'dan, Orta Doğu'ya kadar küresel sıcak noktalarda haydut bir düşman grubuyla savaşırken. Bükülmeler ve dönüşlerle dolu ilgi çekici bir anlatıyla, hız ve doğruluğun zafer için gerekli olduğu bir savaş alanındaki kara ve hava saldırılarını koordine ederken sofistike teknoloji ve üstün ateş gücü çağırın.

Ek olarak, kişiselleştirilebilir, klasik çok oyunculu modlarda killstreaks, XP, Prestige ve daha fazlasını tanıtarak Call of Duty'i yeniden tanımlayan çevrimiçi modda arkadaşlarınızla takım kurun.


Minimum:
• İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit / Windows 10 64-bit
• İşlemci: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.80 GHz
• Bellek : 6GB RAM
• Grafikler: NVIDIA GeForce GTS 450 @ 1GB / ATI Radeon HD 7850 @ 1GB
• DirectX: Sürüm 11
• Ağ: Geniş bant internet bağlantısı
• Sabit disk: Başlatmada 55 GB kullanılabilir alan (güncellemeler, DLC, vb.)
• Ses Kartı: DirectX uyumlu

Link 1

Alternatif 1

Torrent İle İndir0/Post a Comment/Comments

Daha yeni Daha eski