DOOM Eternal İndir PC


Cehennem orduları Dünya'yı işgal etti. Şeytanları boyutlar boyunca fethetmek ve insanlığın son yıkımını durdurmak için destansı bir tek oyunculu kampanyada Slayer olun.

Korktukları Tek Şey… Sizsiniz.

İleriye dönük, birinci şahıs savaşlarında bir sonraki adım olan DOOM Eternal'da hız ve gücün nihai kombinasyonunu yaşayın.

Maksimum Tehdit Seviyesi

Omuza monte alev makinesi, geri çekilebilir bilekte monte bıçak, yükseltilmiş silahlar ve modlar ve yeteneklerle donatılmış, her zamankinden daha hızlı, daha güçlü ve çok yönlüdür.

Kutsal Olmayan Trinity

Düşmanlarınızdan ihtiyacınız olanı alın: Ekstra sağlık için zafer öldürün, zırh için yakın ve nihai iblis avcısı olmak için cephaneyi doldurmak için testere şeytanları.

Battlemode'a girin

Yeni 2'ye karşı 1 çok oyunculu deneyim. Tamamen silahlı bir DOOM Slayer, oyuncu kontrolündeki iki şeytanla karşı karşıya gelir ve yoğun birinci şahıs savaşının beşten en iyi yuvarlak maçında savaşır.64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7/64-Bit Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 @ 3.3 GHz veya daha iyisi veya AMD Ryzen 3 @ 3.1 GHz veya daha iyisi
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050Ti (4GB), GTX 1060 (3GB), GTX 1650 (4GB) veya AMD Radeon R9 280 (3GB), AMD Radeon R9 290 (4GB), RX 470 (4GB)
Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
Ek Notlar: (1080p / 60 FPS / Düşük Kalite Ayarları)

Link 1
Alternatif 
Torrent ile indir0/Post a Comment/Comments

Daha yeni Daha eski